like

Wyjazd

Na tym forum możesz porozmawiać o Seabird CMS.
To forum nie służy do zgłaszania problemów i błędów!

Re: Wyjazd

Postprzez Michal_Ska » 26 lut 2019, o 12:28

Ja obecnie szykuję się do wyjazdu do Chin :)
Michal_Ska

Postprzez piona5 » 27 lut 2019, o 11:56

Jak zajedziesz do Wrocławia, to zachęcam Cię serdecznie do pizza we wrocławiu :) dawno nie jadłam tak dobrej pizzy! :!:
piona5

Postprzez katw72 » 27 lut 2019, o 12:07

Galerie Handlowe rządzą! Kupiłam ostatnio taki fajny zestaw win w dobrej cenie w galerrii handlowej Parkhandlowymarywilska44.pl spory wybór sklepów i niezłe ceny, super sprawa na wyjazd w Warszawie w wolnym czasie :)
katw72

Postprzez KarakowskI » 27 lut 2019, o 16:06

Mnie się marzy wyjazd do Wietnamu :)
KarakowskI

Postprzez zoltykrolHastur » 26 mar 2019, o 10:25

My wraz z żoną jesteśmy zdecydowanie domatorami, uwielbiamy spędzać czas w domu. Może wynika to w dużej mierze z faktu, że jesteśmy bardzo zabiegani, dużo czasu spędzamy w pracy. Więc raz, że miło jest posiedzieć nieco dłużej razem w swoich czterech kątach a dwa, zawsze jest tutaj coś do zrobienia albo posprzątania, a czasu na to brak ;). Z kolei nasz syn to już inna historia – jego ciągle nosi, nieustannie chce gdzieś jechać, zwiedzać świat, poznawać nowe miejsca. No cóż, wiadomo, jaka jest młodzież. Myślimy więc o tym, aby wysłać go gdzieś na jakiś obóz w najbliższe lato, które w końcu zbliża się wielkimi krokami. Znacie jakieś fajne obozy, coś godnego polecenia? My zapoznaliśmy się z paroma ofertami i tutaj: https://www.atas.pl/pl/obozy-krajowe znaleźliśmy parę fajnych miejsc, w których organizowane są obozy krajowe. Ktoś może korzystał z ich usług? Jakieś opinie, doświadczenia? :)
zoltykrolHastur

Postprzez sajewicz88 » 26 mar 2019, o 12:38

Lubię sobie raz na miesiąc wyjechać. Weekend spędzić poza domem, wypocząć, się zrelaksować. Nie po to się pracuje i zarabia, żeby tłamsić pieniądze w skarpecie i nie korzystać z uroków naszego pięknego kraju i hoteli.
sajewicz88

Postprzez Modnisia45 » 27 mar 2019, o 15:19

Jestem spora zwolenniczką takich weekendowych wypadów. Można milo spędzić czas i przy okazji trochę pozwiedzać. W tym roku pewnie będe miała w planach wyjazd do Krakowa, już wstepnie znalazłam taki ncoleg https://redcarpethostel.pl/galeria. A zwiedzanie Krakowa to tez fajny pomysł na weekendowy wypad.
Modnisia45

Postprzez Doni212 » 27 cze 2019, o 21:48

Witam was. Od jakiegoś czasu zastanawiałem się nad nietypowymi wakacjami.Chciałbym się wybrac do Hiszpanii autostopem, ale nie wiem co zabrać ze sobą na taką podróż. Tutaj też zresztą trochę poczytałem na ten temat https://teatrhothaus.pl/ ale nie wiem, czy czegoś nie przeoczono. Czy możecie coś dodać jeszcze od siebie. Z góry dzięki. Pozdrawiam
Doni212

Postprzez vaneke » 14 wrz 2019, o 04:48

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebounce
habeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggas
heavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouse
knockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulse
latereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3listsnameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoon
obstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberrypapercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregion
readingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignmentrectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysalestunguntacticaldiametertailstockcenter
tamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingultramaficrockultraviolettesting
vaneke

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusje o Seabird