like

Moja firma

Tutaj udzielane jest wsparcie przy problemach związanych z użytkowaniem CMS Seabird.

Moja firma

Postprzez monika3 » 18 sty 2019, o 12:33

Każdy właściciel firmy powinien pomyśleć o zapoatrzeniu w wizytówki łódź. Chodząc na biznesowe spotkania, czy różnego rodzaju spotkania organizowane, warto w zanadrzu posiadać taką karteczkę z głównymi danymi do kontaktu. Nie każdy jest w stanie zapamiętać choćby nazwę naszej firmy. Postarajmy się, aby wymiana interesów przebiegała prawdiłowo.
monika3

Re: Moja firma

Postprzez zoltykrolHastur » 11 lut 2019, o 13:36

Kwestii, o które powinien zadbać odpowiedzialny właściciel firmy jest bardzo dużo i ciężko byłoby je wszystkie tutaj wymienić… Wspomnę może o jednej z najbardziej krytycznych rzeczy, które przedsiębiorca powinien mieć w małym paluszku – mianowicie finansowanie swojej działalności :). Jest na to wiele sposobów, które w zależności od charakteru naszej firmy i konkretnej sytuacji mogą być bardziej lub mniej odpowiednie. Grunt, to po pierwsze mieć świadomość różnych możliwości, spośród których można wybrać, po drugie zaś umieć odpowiednią z nich wybrać. W tym tekście: https://www.monevia.pl/najpopularniejsz ... iebiorstw/ można poczytać o najbardziej popularnych spośród opcji finansowania. Osobiście polecam dobrze zapoznać się spośród nich z tą, którą określamy jako faktoring – coraz chętniej się po nią sięga i to z bardzo dobrych powodów zresztą :).
zoltykrolHastur

Postprzez ferdek99 » 11 lut 2019, o 21:53

Nie prowadzę firmy, a ostatnio postarałam się o wizytówki dla siebie - uważam, że w każdym zawodzie mogą się przydać :) Szczególnie takim, gdzie praca z klientem jest na porządku dziennym.
ferdek99

Postprzez kazmin55 » 12 lut 2019, o 17:16

Chciałbym Wam polecić Aasa Dla Biznasu, jest to strona na której znajdziecie oferte pozyczki dla firmy. Wybieracie kwotę, która Was interesuje, a następnie sami ustalacie ilośc rat , która Wam odpowiada. Pieniądze na koncie będziecie mieli juz po jednym dniu. Wiem, bo sam skorzystałem .
kazmin55

Postprzez truskawka » 24 lut 2019, o 10:25

Owszem mam firmę, związaną z branżą sprzedażową. Sama kilka razy pracowałam w różnych instytucjach i wiem co mi się najbardziej podobało a co mi brakowało itp. Dlatego teraz już dla swoich pracowników wykupiłam prywatne ubezpieczenie w medicover. Mają naprawdę dobrą ofertę jeśli chodzi o pakiety medyczne, a wiadomo że zdrowie zawsze jest najważniejsze
truskawka

Postprzez kabix179 » 27 lut 2019, o 12:21

My u mnie w firmie postawiliśmy na lupy, kubki termiczne i samochodowe oraz latarki, bo chyba są to najlepsze pomysły na gadżety reklamowe dla branży medycznej https://4brand.pl/jakie-gadzety-reklamo ... cznej/n/19 . Polecam gorąco.
kabix179

Postprzez RyszardWa » 28 lut 2019, o 11:44

Ja tam polecam zainwestować w takie coś http://www.pcpartners.pl/swietliki-kopulkowe
RyszardWa

Postprzez Dorothea89 » 15 maja 2019, o 17:07

zoltykrolHastur napisał(a): Osobiście polecam dobrze zapoznać się spośród nich z tą, którą określamy jako faktoring – coraz chętniej się po nią sięga i to z bardzo dobrych powodów zresztą :).

Nasza firma od dawna korzysta z usług faktoringu online, do pozyskiwania dodatkowych środków finansowych. Efaktoring oferowany przez NFG - http://nfg.pl/ służy nam głównie do uwalniania funduszy firmowych zawartych na fakturach. Cały proces jest bardzo szybki i w całości odbywa się przez internet. Nie trwa on przeważnie dłużej niż kilka minut.
Dorothea89

Postprzez Paula883 » 27 maja 2019, o 09:07

Ja do swojej firmy jakiś czas temu kupiłam stojak na kubki bo wcześniej wszędzie się walały po szafkach i było po prostu nieestetycznie w pokoju socjalnym. Teraz to wszystko wygląda dobrze i każdy jest w stanie znaleźć sobie swój ulubiony kubek.
Paula883

Następna strona

Powrót do Pomoc