like

Zakładanie własnej firmy

Tutaj udzielane jest wsparcie przy problemach z konwersją z dzs.pl.

Re: Zakładanie własnej firmy

Postprzez Lotta » 23 cze 2019, o 13:24

Na pewno nie obędzie się bez strony internetowej, która świadczy o profesjonalizmie firmy. Zachęcam również dla świeżych osób w biznesie artykuły w tej tematyce.
Lotta

Postprzez krakenn » 25 cze 2019, o 19:05

Ja założyłem przez internet. Od lat fascynowały mnie multimedialne fontanny. Projektowanie fontann i budowa fontann miejskich
krakenn

Postprzez Kamila38 » 26 cze 2019, o 08:19

Polecam zainwestować w porządne oprogramowanie np https://sellintegro.pl/27-allegro które idealnie integruje wiele kanałów sprzedaży. To niezwykle unikalny wynalazek, niezbędny jeśli chodzi o zautomatyzowanie sprzedaży internetowej. Myślę, że w każdej firmie się przyda, a przy okazji pozwoli obniżyć koszty. Na ich stronie widziałam aktualnie promocję – 30 dni testowania oprogramowania bez zobowiązań za darmo! Polecam, ja im zaufałam i jestem bardzo zadowolona.
Kamila38

Postprzez Rosol26 » 26 cze 2019, o 22:30

Trzeba próbować różnych form reklamy, nie każda jest dla każdego, że tak to określę.
Rosol26

Postprzez krakenn » 3 lip 2019, o 08:48

Na szczęście obecnie wszystkie procedury są bardzo uproszone. Martwi mnie jednak fakt podwyższania zusu przez państwo. Ucierpią na tym najmniejsi przedsiębiorcy. To nie jest w porządku. Mimo wielu ułatwień, podatki i zus morduje małych i początkujących przedsiębiorców
krakenn

Poprzednia strona

Powrót do Konwersja z dzs.pl