like

Wakacje

Dyskusja na temat stylowania CMS Seabird.

Re: Wakacje

Postprzez zoltykrolHastur » 4 kwi 2019, o 09:24

Podobnie jak mój poprzednik, ja raczej to lato przepracuję – urlopy sobie na inne okresy powyznaczałem ;). Ale zależy mi na tym, aby mój syn miał bardzo udane wakacje. W zeszłym roku był na kolonii, teraz pomyślałem, że może zainteresuje go perspektywa wyjazdu językowego, czyli czegoś takiego: https://www.atas.pl/pl/wyjazdy-jezykowe. Będzie to nie tylko świetna rozrywka na obozie młodzieżowym, ale też okazja do poprawienia swoich umiejętności w kwestii języka obcego :).
zoltykrolHastur

Postprzez fozol » 4 kwi 2019, o 17:01

myślicie, że wakacje we Włoszech to dobry pomysł?
fozol

Postprzez Bezowa » 10 kwi 2019, o 16:39

zoltykrolHastur napisał(a):Podobnie jak mój poprzednik, ja raczej to lato przepracuję – urlopy sobie na inne okresy powyznaczałem ;). Ale zależy mi na tym, aby mój syn miał bardzo udane wakacje. W zeszłym roku był na kolonii, teraz pomyślałem, że może zainteresuje go perspektywa wyjazdu językowego

Ja również w tym roku postanowiłam wysłać syna na obóz językowy. Znalazłam całkiem atrakcyjną ofertę takich właśnie obozów na stronie Szkoły Językowej Speak-Up, a dokładniej na
https://www.speak-up.pl/obozy-jezykowe. Jeśli zależy Wam na edukacji językowej Waszych dzieci, to polecam, bo oferta jest naprawdę atrakcyjna :)
Bezowa

Postprzez diablicaaa » 10 kwi 2019, o 21:26

:)
Ostatnio edytowano 19 kwi 2019, o 08:04 przez diablicaaa, łącznie edytowano 1 raz
diablicaaa

Postprzez forest » 15 cze 2019, o 09:46

Czemu Włochy miałaby być złym pomysłem? Kraj piękny, jest tam wiele ciekawych miejsc do zobaczenia.
forest

Postprzez igorboh » 16 cze 2019, o 17:38

:mrgreen:
igorboh

Postprzez vaneke » 13 sie 2019, o 08:29

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
vaneke

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Style