like

Wesele i jego organizacja, jakie zapewnić atrakcje?

Dyskusja na temat stylowania CMS Seabird.

Re: Wesele i jego organizacja, jakie zapewnić atrakcje?

Postprzez Antek90 » 2 kwi 2019, o 09:22

Na pewno musi być tort na weselu, bo bez tego się nie obejdzie. Ja na urodziny kupowałem tort w kawiarni w Nowym Dworze Mazowieckim i wyszedł im znakomicie.
Antek90

Postprzez johnny » 2 kwi 2019, o 21:08

Jeśli chodzi o pierwszy taniec czy jakieś zabawy, to wytwornice efektów się fajnie sprawdzają. Mam taką do baniek i ciężkiego dymu z https://www.megascena.pl powiem szczerze że robią furorę bo efekty w połączeniu z muzyką genialnie wychodzą na fotkach ;)
johnny

Postprzez Bezowa » 10 kwi 2019, o 16:52

A co powiecie na pokaz tańca z ogniem? Z tego, co zauważyłam, to taka atrakcja staje się ostatnio coraz bardziej popularna i pojawia się na wielu weselach. Ale i tak nadal jest to coś bardziej oryginalnego niż fajerwerki czy też zimne ognie :)
Bezowa

Postprzez kamasi » 11 kwi 2019, o 21:52

o kurcze o czyms takim to nie slyszalam:D calkiem ciekawa opcja. My mielismy dosc standardowo fotobudke, wodzireja.. ale na pierwszy taniec dzieki uprzejmosci wlascicieli lokalu http://www.artemida.lublin.pl/ mielismy wytwornice dymu ktora naprawde super efekt robila :)
kamasi

Postprzez lorek » 17 cze 2019, o 18:03

Czy uczyliście się pierwszego tańca przed weselem? Czy byliście na kursie tańca?
lorek

Postprzez bianco » 19 cze 2019, o 12:28

ja na żadnym kursie tańca nie byłam, a wesele miałam naprawdę w ogromnym lokalu osada Augustów i w pięknym miejscu, ze szlo by się wstydzić, tego, że nie umiem tańczyć, ale nic bardziej mylnego, wszystko było ok. Nikt na nikogo nie zwracał uwagi, co do sali to była genialnie postrojona i naprawdę godna polecenia, zwłaszcza dla par, które chcą ślub w plenerze
bianco

Postprzez tom.m » 24 cze 2019, o 13:32

Wydaje mi się, że jedną z takich podstawowych atrakcji na weselu to barman na wesele. W końcu ktoś musi zadbać o odpowiednie drinki dla gości weselnych :D
Na rynku na szczęście jest bardzo dużo firm które oferują usługi barmańskie, więc nie powinniście mieć problemu ze znalezieniem ;)
tom.m

Postprzez Caterine » 24 cze 2019, o 22:22

Ja postawiłabym na dobrą muzykę i atrakcje jedzeniowe, z stylu fontanna czekolady albo fontanna z szampanem.
Caterine

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Style