like

Wesele i jego organizacja, jakie zapewnić atrakcje?

Dyskusja na temat stylowania CMS Seabird.

Re: Wesele i jego organizacja, jakie zapewnić atrakcje?

Postprzez loliek » 23 lut 2019, o 21:12

Zabawy poprowadzone przez wodzireja będą świetną atrakcją między tańcami i posiłkami
loliek

Postprzez wuzetka » 28 lut 2019, o 01:29

Dziwię się, że jeszcze tu nie padł pomysł na fotobudkę, to najlepsza atrakcja. Szczególnie jak sprzęt wysokiej jakości, smove na przykład. Ja na swoim weselu byłam zachwycona. I jakością zdjęć i tym jak goście się przy tej atrakcji bawili. Potem wpisywali się nam do książki pamiątkowej i wklejali tam zdjęcie, drukowały się podwójnie jakiś czas by oprócz wklejenia mogli zabrać dla siebie.
wuzetka

Postprzez irma » 28 lut 2019, o 17:30

Wesele miałam w hotelarni w Puszczykowie k/Poznania. Zajęli się wszystkim łącznie z atrakcjami. Po imprezie goście mogą skorzystać z pokoi hotelowych a nawet ze spa.
irma

Postprzez angelo10 » 4 mar 2019, o 22:05

My już 3 lata przed zarezerwowaliśmy salę odpowiednią w lokalu Paula w Świebodzinie miejsce ciche i spokojne, no i pomoc z każdej strony jeżeli chodzi zorganizowanie wesela, nie było żadnych problemów, personel cierpliwy, wysłuchał wszystkich naszych próśb, bardzo dobre menu, łosoś nas zachwycił i tort również :)
angelo10

Postprzez Marta22 » 5 mar 2019, o 10:22

Hej, ja szukam kieliszków na wesele. Podobają wam się takie - kieliszki do likieru i wódki?
Marta22

Postprzez kabix179 » 11 mar 2019, o 12:31

Ja widziałam u mojej kuzynki takie stoły z metalowymi podstawami i szklanymi górami w ogrodzie i na nich jakieś tam przekąski. Powiem Wam, że to mi sie bardzo podobało. Pomyślę o takim czymś na moim weselu. Warto sobie zobaczyć podstawa do stołu .
kabix179

Postprzez kamasi » 14 mar 2019, o 17:27

Nie atrakcje są najważniejsze, jak jest dobre jedzenie i fajna muzyka to impreza zawsze jest ok. My nie dawno byliśmy w tym miejscu na weselu - http://www.podzielonymdebem.pl/pl.html to było naprawdę wystrzałowo. Mnóstwo super jedzonka a sala przestronna, mnóstwo miejsca do tańczenia, klima. No fajnie fajnie było
kamasi

Postprzez Ela78 » 25 mar 2019, o 16:22

Wiele szkół tańca oferuje kursy nauki tańca przed ślubem. Polecam na przykład rzucić okiem na ofertę http://sosalsa.pl/ Znajdziecie u nich w ofercie najróżniejsze zajęcia z tańca ale też kursy przeznaczone dla par młodych. Korzyści, jakie dają zajęcia ruchowe są nieocenione. Zwiększona świadomość ciała, swoboda ruchu i czerpanie radości z muzyki to tylko niektóre z nich.
Ela78

Postprzez likke » 26 mar 2019, o 23:05

Zanim wesele się odbędzie, to najpierw czeka planowanie wszystkiego, to logiczne. Macie już jakąś salę wybraną? Podobają się Wam jakieś propozycje? Jeśli jeszcze nie macie nic konkretnego, to zapraszam zapoznać się z ofertą http://www.hotelwitek.pl/pl/wesela-przy ... selne.html która jest skierowana do osób, które marzą o weselu w Krakowie.
Ostatnio edytowano 16 kwi 2019, o 10:39 przez likke, łącznie edytowano 1 raz
likke

Postprzez Dorka1222 » 31 mar 2019, o 20:56

No ale co wesele ? Bo tak tylko lakonicznie wspomniałeś i nie bardzo wiadomo o co chodzi...
Dorka1222

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Style