like

sklep internetowy dla zwierząt

Dyskusja na temat stylowania CMS Seabird.

sklep internetowy dla zwierząt

Postprzez Irka63 » 17 sty 2019, o 10:47

Witam wszystkich forumowiczów bardzo serdecznie. Ostatnimi czasy poszukuję dosyć intensywnie jakiegoś bardzo skutecznego szamponu dla mojego psa- alergika. Czy ktoś z Was słyszał może o https://www.alilaciaty.pl/? Ten sklep weterynaryjny wydaje się być bardzo dobrze i fachowo zaopatrzony, a produkty jakie mają kuszą jednocześnie przystępnymi cenami. Mają też różne promocje przy zakupie kilku produktów podczas jednego zamówienia. Może ktoś z Was u nich kupuje i może mi powiedzieć coś więcej na ich temat?
Irka63

Re: sklep internetowy dla zwierząt

Postprzez denisz » 19 sty 2019, o 22:42

Ja mam zoologiczny koło domu, więc bliżej niż w internecie
denisz

Postprzez Sobol » 23 sty 2019, o 17:12

Ja też mam w zasadzie pod nosem 2 sklepy zoologiczne, ale warto porównać z asortymentem tych internetowych, wiem że sąsiadka duże opakowania karmy dla psa (ok 20 kg) właśnie przez neta zamawia i jej się opłaca.
Sobol

Postprzez ulekzmp » 24 sty 2019, o 19:17

Już nawet zwierzęta mogą robić zakupy w internecie
ulekzmp

Postprzez Lojk » 25 sty 2019, o 14:11

W sieci można kupić nie tylko artykuły dla małych zwierząt ale także tych większych np dla koni. Bardzo dobrą ofertę akcesoriów dla jeźdźca i konia oferuje sklep Horse-Trade. Tu znajdziecie bardzo dobrej jakości derki, ochraniacze, elementy rzędu końskiego (ogłowia, wodze, siodła itp) a nawet kosmetyki do pielęgnacji konia oraz pasze i suplementy.
Sklep oferuje artykuły znanych i cenionych producentów, dzięki czemu kupujący ma pewność, że są one bardzo wysokiej jakości.
Lojk

Powrót do Style