like

prezent dla dziewczyny

Dyskusja na temat stylowania CMS Seabird.

prezent dla dziewczyny

Postprzez leason » 30 cze 2018, o 07:11

Cześć dziewczyny,

Co chciałybyście dostać od swoich facetów na 5 rocznicę związku ? :)
leason

Re: prezent dla dziewczyny

Postprzez Ela78 » 19 lip 2018, o 09:35

Ja co chciałabym dostać :D hm...fajnie by było jakby mnie zabrał gdzieś w ładne miejsce na weekend :D No ale żeby nie być aż tak wymagająca to mógłby mi kupić np. fajną torebkę które są w tym sklepie https://twojatorebka.com/ . Myślę że każda kobietka ucieszyła by się z torebki, ja je uwielbiam i mam sporo już ich w szafie :)
Ela78

Postprzez Mirabel » 19 lip 2018, o 11:31

Akurat słabe pytanie, bo każda z nas ma inny charakter, upodobania i potrzeby, więc każda chce co innego.
Mirabel

Postprzez darria247 » 19 lip 2018, o 15:03

Dokładnie, też nie rozumiem takich pytań. To tak jakby wszystkie kobiety wrzucić do jednego worka i uznać, że najlepszym prezentem dla nich będzie jedno i to samo.
Ćwiczenia to bzdura. Jeśli jesteś zdrowy nie potrzebujesz ich, jeśli jesteś chory, zaszkodzą ci.
Innowacyjny zestaw hybrydowy - sprawdź w sklepie NeoNail
darria247

Postprzez zuzka » 21 lip 2018, o 11:26

Z tymi prezentami to zawsze jest ciężka sprawa. Bynajmniej jeśli chodzi o mnie. Nigdy nie wiem co kupić drugiej osobie tak aby była zadowolona. Teraz zastanawiam się czy pieluszka bambusowa będzie dobrym pomysłem na prezent dla noworodka. Myślę, że maluchowi zarówno jak i mamie coś takiego się przyda. Pieluszka bambusowa ma właściwości termoregulacyjne, pochłania promienie uv i wykonana jest z bardzo dobrej jakości materiału. Tu https://www.tinystar.pl/pl/c/PIELUSZKA- ... -MUSLIN/95 nawet już znalazłam sklep w którym można kupić takie pieluszki bambusowe. Warto sobie zerknąć.
zuzka

Postprzez Kumer » 23 lip 2018, o 07:53

Dobrym prezentem dla dziewczyny mogą być np. markowe perfumy lub elegancka biżuteria.
Kumer

Postprzez pospolita741 » 23 lip 2018, o 10:07

zuzka napisał(a):Z tymi prezentami to zawsze jest ciężka sprawa. Bynajmniej jeśli chodzi o mnie. Nigdy nie wiem co kupić drugiej osobie tak aby była zadowolona. Teraz zastanawiam się czy pieluszka bambusowa będzie dobrym pomysłem na prezent dla noworodka. Myślę, że maluchowi zarówno jak i mamie coś takiego się przyda. Pieluszka bambusowa ma właściwości termoregulacyjne, pochłania promienie uv i wykonana jest z bardzo dobrej jakości materiału. Tu https://www.tinystar.pl/pl/c/PIELUSZKA- ... -MUSLIN/95 nawet już znalazłam sklep w którym można kupić takie pieluszki bambusowe. Warto sobie zerknąć.

Świetny pomysł... Jakbym dostała taki prezent od swojego faceta, to bym go z nim z domu wywaliła...
Kto nie trzyma się drogi pośredniej, ten nigdy nie idzie bezpieczną ścieżką.
Poszukujesz ubrania dla dziewczynek do szkoły? Sprawdź w naszym sklepie
pospolita741

Postprzez szachowo856 » 24 lip 2018, o 10:39

Prezent dla dziewczyny to biżuteria (nigdy jej za wiele), jakieś spa lub romantyczna kolacja
Szukasz poduszek paradies do swojego mieszkania?
szachowo856

Postprzez Kopers » 8 sie 2018, o 09:04

Okazjonalnym prezentem może też być bukiet kwiatów ciętych lub jakieś rośliny doniczkowe :) .
Kopers

Postprzez holly » 9 sie 2018, o 15:39

Jeżeli szukasz prezentu dla dziewczyny to polecam Ci perfumy taki acqua di gio tester pomoże Ci dobrać idealne rozwiazanie dla niej. Acqua di gio tester pozwoli Ci na sprawdzenie zapachu przed kupnem, według mnie taki acqua di gio tester to bardzo dobry pomysł od producenta, Po za tym wydaje mi się że jeżeli kupisz dziewczynie perfum to otrzymasz wielkiego plusa.
holly

Następna strona

Powrót do Style