like

Jak urzadzić kawalerkę ?

Dyskusja na temat stylowania CMS Seabird.

Re: Jak urzadzić kawalerkę ?

Postprzez xardas » 27 lis 2017, o 12:19

Ja szukałem jakichś okazji na olx i znalazłem niesamowite antyki za bezcen... i urządziłem po swojemu swoje pierwsze mieszkanie :)
xardas

Re: Jak urzadzić kawalerkę ?

Postprzez robertmc » 14 lut 2018, o 13:36

Wszystko zalezy w glownej mierze od nakladu finansowego jaki jestes w stanie wylozyc na taki remont. Przeciez pomyslow na dobra sprawe jest niezliczona ilosc. Wystarczy poszukac jakichs blogow z roznego rodzaju aranzacjami. Jesli to dla Ciebie za malo to zawsze mozesz uzyc swojej wyobrazni :) Ja bardzo stawiam na minimalistyczny styl. Wszystko musi miec swoje miejsce i nie ma mowy o zadnym balaganie. Moge powiedziec cos odnosnie kuchni bo jakis czas temu robilem u siebie. Nie mialem wielkiej trudnosci z wybraniem plytek poniewaz jest tylko jeden sluszny producent - Paradyz https://sklep.paradyz.com/produkty/plyt ... e--kuchnia Na ich stronie mozesz zobaczyc przykladowe realizacje z wykorzystaniem plytek jakie Cie zainteresuja. Jest to duze ultawienie co do podjecia decyzji o zakupie. Pamietaj tez aby nie oszczedzac na takich materialach jak klej do plytek czy grunt :)
robertmc

Poprzednia strona

Powrót do Style