like

Biznes

Tutaj udzielane jest wsparcie przy problemach związanych z użytkowaniem CMS Seabird.

Biznes

Postprzez likke » 13 mar 2019, o 15:26

Prowadzenie własnego biznesu to nie jest taka łatwa sprawa i trzeba sprawdzić sobie wiele rzeczy. Ja polecam Wam portal https://www.portalfk.pl/cit/zmiany-w-za ... 17011.html gdzie znajdziecie informacje na przeróżne tematy. Tam też znajdziecie na pewno odpowiedzi na wiele pytań.
likke

Re: Biznes

Postprzez szymmek » 26 mar 2019, o 19:22

Prowadzenie biznesu to ciężka sprawa, bo trzeba znaleźć czas by wszystko ogarnąć. Ja w zeszłym tygodniu kupiłem do pracy nowe kanapy, by stworzyć strefę relaksu dla pracowników. Znalazłem je w sklepie https://www.interiomobili.pl/ i mam nadzieję, że długo mi posłużą.
szymmek

Postprzez Tian » 27 mar 2019, o 23:12

Jeśli szukacie korzystnych ofert kredytowych dla firm, aby móc bez przeszkód rozwijać swój biznes, na pewno spodoba wam się to co przygotowała dla przedsiębiorców AasaDlaBiznesu. Nisko oprocentowany kredyt do 10.000 ze spłata nawet w 36 miesięcy. Koniecznie sprawdźcie ich ofertę
Tian

Postprzez Bezowa » 28 mar 2019, o 19:25

Skoro już o biznesie mowa, to z jakich systemów korzystacie w Waszych firmach? Które przynoszą Wam najwięcej korzyści? My najbardziej chwalimy sobie system do elektronicznego obiegu dokumentów dostarczany nam przez firmę Primesoft. Z jej ofertą możecie zapoznać się na stronie http://www.primesoft.pl/, do czego serdecznie Was zachęcamy, bo naprawdę warto :)
Bezowa

Postprzez ilikeit » 1 kwi 2019, o 11:10

Tian napisał(a):Jeśli szukacie korzystnych ofert kredytowych dla firm, aby móc bez przeszkód rozwijać swój biznes, na pewno spodoba wam się to co przygotowała dla przedsiębiorców AasaDlaBiznesu. Nisko oprocentowany kredyt do 10.000 ze spłata nawet w 36 miesięcy. Koniecznie sprawdźcie ich ofertę

A jak wygląda oprocentowanie takiego kredytu? Bo sam się zastanawiam nad skorzystaniem z oferty kredytowania dla firmy. Ale mnie osobiście bardzie interesuje coś takiego jak odnawialna linia kredytowa, którą biorę i spłacam szybko. Coś jak oferta na www.finiata.pl, tylko jeszcze z niej nie korzystałam i zastanawiam się jak to wygląda w rzeczywistości.
ilikeit

Postprzez Melvin99 » 1 kwi 2019, o 18:52

Ja podziwiam tych, co prowadzą własną firmę, to naprawdę duża odpowiedzialność i mnóstwo obowiązków.
Melvin99

Postprzez piotrekkk » 2 kwi 2019, o 08:16

Prowadzenie firmy to nie łatwa rzecz, ale do wykonania. Trzeba tylko mieć samozaparcie i dąrzyć do założonych celów. Też samodyscyplina na pewno jest ważna. Też trzeba umieć zarządzać pieniędzmi i znać się na tych wszystkich kredytach jeśli już chcemy po nie sięgać. Bo czasami opłaca się wziąść pożyczkę, ale trzeba przeliczyć ile nas to będzie kosztować. O finiacie słyszałem, że linia finansowania jest opłacalna, to firma niemiecka. Może na stronie znajdziesz informacje o kosztach.
piotrekkk

Postprzez ilikeit » 4 kwi 2019, o 15:00

Na stronie nie, ale jest tam czat online i zadałem pytanie. Dość szybko udzielono mi informacji. Oferta Finiaty dotyczy odnawialnej linii finansowania dla firm. Oprocentowanie to 2,9% od wykorzystanej kwoty i 0,33% miesięcznie opłaty za udzielenie limitu. Ale można zawsze spłacić szybciej.
ilikeit

Postprzez kasiekk » 5 kwi 2019, o 10:26

A jak się spłaci szybciej to jakie sa koszty? I czy jest jakieś zabezpieczenie?
kasiekk

Postprzez ilikeit » 8 kwi 2019, o 13:00

Zabezpieczeniem jest podana karta kredytowa/debetowa z której jest pobierana opłata za udzielenie limitu. Taką informację udzielono mi na czacie Finiaty. Jeśli wykorzystaną kwotę limitu spłacisz w miesiąc to tylko za miesiać płacisz odsetki.
ilikeit

Następna strona

Powrót do Pomoc