like

Pomocy z weselem!

Tutaj udzielane jest wsparcie przy problemach związanych z użytkowaniem CMS Seabird.

Pomocy z weselem!

Postprzez vydrnik » 22 sie 2019, o 09:14

Niedługo zostanę odpowiedzialnym i przykładnym mężem - a przynajmniej taką mam nadzieję :mrgreen: Tylko że patrząc po tym, jak mi idzie organizowanie ślubu i zabawy, to coraz bardziej wątpię w siebie. Nawet nie potrafię zdecydować, co kupić na prezent dla rodziców w ramach weselnych podziękowań. A to niby drobnostka, choć wybór różnych fajnych rzeczy na https://grawercom.pl/pl/podziekowania-dla-rodzicow/ jest naprawdę spory...
Co zrobić, żeby w końcu podejmować wiążące decyzje?!? A może lepiej zwrócić się do kogoś o pomoc :?:
Ostatnio edytowano 26 sie 2019, o 09:00 przez vydrnik, łącznie edytowano 1 raz
vydrnik

Re: Pomocy z weselem!

Postprzez pietruszkowy » 23 sie 2019, o 08:59

Najlepiej taki prezent dać prosto z serca, a więc posiłkowanie się pomocą kogoś obcego to nie jest najlepszy pomysł - taka jest moja opinia.
Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.
opanowanie poślizgu - przeczytaj artykuł
pietruszkowy

Postprzez pawl0wa » 25 sie 2019, o 19:26

Centralnymi postaciami uroczystości ślubnej są narzeczeni (nowożeńcy). W kulturach różnych krajów świata znaczna rolę w ślubnej uroczystości przeznacza krewnych pana młodego i panny młodej. Organizatorzy wesela zapraszają ślubne wykonawcy, tzw. тамаду lub MS (mistrza ceremonii), który w trakcie imprezy kontroluje jego przebieg, usług słowo chcąc wznieść toast, czuwa nad porządkiem występy artystów i tak dalej.
pawl0wa

Postprzez masyani » 29 sie 2019, o 19:32

Ślub to wspaniały moment dla dwóch młodych ludzi. Ale to początek nowego życia. Jestem z Krakowa, mój mąż jest z Łodzi. Po ślubie musiałem całkowicie zmienić swoje życie i zamieszkać z mężem. Trudno było znaleźć pracę. Byłem zdenerwowany. Nasz związek był na granicy. Byłem ponad sześć miesięcy bez pracy. Uratowało mnie miejsce pracy https://pl.jobsora.com/praca-łodzia. Znalazłem to przypadkiem w Internecie. To był dla mnie cud i zbawienie. To było także zbawienie naszego związku.
masyani

Postprzez horki8 » 2 wrz 2019, o 11:26

Powodzenia w karierze.
horki8

Postprzez Stefan22188 » 2 wrz 2019, o 18:42

Ja na szczęście nie miałem żadnych problemów z weselem.To na pewno jest bardzo dobrze.
Stefan22188

Postprzez masyani » 3 wrz 2019, o 15:03

Rodzice są święci, którzy mogą być w życiu każdego człowieka. wydaje mi się, że żaden dar nie będzie współmierny do pracy, którą nam włożyli. Ale jednocześnie rodzice odmawiają się na wiele sposobów. Prezentem dla moich rodziców była zmywarka do naczyń. Mama zawsze mówiła, że ​​nie jest to konieczne, że jest drogie. Świetną zmywarkę Bosch SMV50E10 znalazłem na https://allmega.pl/dishwasher/. Wygodne było dostarczenie zmywarki bezpośrednio do domu rodziców.
masyani

Postprzez fanek » 11 wrz 2019, o 17:27

A co na to przyszła panna młoda? Jaki pomysł jej się podoba?
fanek

Postprzez Reid7 » 11 wrz 2019, o 18:33

Wybierzcie razem coś wyjątkowego i na pewno będzie super :D
Reid7

Powrót do Pomoc