like

Etapy konwersji z dzs.pl do like.pl

Ogłoszenia i nowości w sieci like.pl.
Przeczytaj zanim zaczniesz pisać w jakimkolwiek dziale.

Etapy konwersji z dzs.pl do like.pl

Postprzez acid » 2 cze 2009, o 19:11

Nie, to nie pomyłka. Dzs.pl stało się częścią sieci like.pl. Aby bezproblemowo zapewnić użytkownikom przejście z dzs.pl do like.pl, przygotowaliśmy dwa etapy konwersji.

Pierwszy etap konwersji
Bieżący, pierwszy etap służy jednynie celom testowania CMSa Seabird i maksymalnego dostosowania jego funkcjonalności do tej oferowanej przez dzs.pl.
Twoja witryna w domenie *.dzs.pl jest cały czas dostępna w swojej oryginalnej postaci i pozostanie w niej do momentu zakończenia pierwszego etapu konwersji. Aby już teraz przejść do like.pl i zobaczyć jak będzie wyglądała Twoja witryna w drugim, końcowym etapie konwersji, wystarczy zarejestrować użytkownika w like.pl, a następnie przejść do działu Zarządzaj -> Konwertuj z dzs.pl. I tak Cię to czeka, wcześniej czy później. ;) Wszystkie Twoje podstrony i ustawienia zostaną przeniesione do nowej witryny w *.like.pl opartej na systemie CMS Seabird i będziesz mógł nimi zarządzać jak w dzs.pl.
Pierwszy etap będzie trwał około miesiąca, aczkolwiek ostateczna data jego zakończenia ustosunkowana jest od Waszego zadowolenia nową funkcjonalnością.

Drugi etap konwersji
Drugi etap to automatyczna konwersja serwisów *.dzs.pl ze starej funkcjonalności oferowanej przez dzs.pl na nową, opartą na CMS Seabird.
Jeżeli użytkownik nie skorzystał z usługi konwersji z dzs.pl podczas pierwszego etapu, będzie mógł to zrobić w każdej chwili po zakończeniu drugiego (o ile adres strony będzie nadal wolny. ;)). Użytkownicy, którzy przekonwertowali swój serwis wcześniej dostaną możliwość zamiany adresu z *.like.pl na *.dzs.pl. Nic nie stoi oczywiście na przeszkodzie, by pozostać przy swoim nowym adresie.
Zwolniona zostanie również blokada rejestracji w domenie *.dzs.pl.

Pomóż nam stworzyć to co lubisz. Witaj w like.pl.
Piotr Kacała ? like.pl Development Team Leader
Avatar użytkownika
acid
Administrator
 
Posty: 37
Dołączył(a): 3 mar 2009, o 14:25

Powrót do Ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron