like

Wsparcie, konto zbiórkowe

Ogłoszenia i nowości w sieci like.pl.
Przeczytaj zanim zaczniesz pisać w jakimkolwiek dziale.

Wsparcie, konto zbiórkowe

Postprzez Xentis » 7 lut 2016, o 05:55

Dzień dobry,

zapewne wielu z Was widziało temat Apel o pomoc dla Dominika. Dziękuję bardzo za liczne zainteresowanie tematem, rodzice są bardzo wdzięczni.
Pojawiła się potrzeba uzbierania pieniędzy na operację skrzywionego kręgosłupa, która niestety może grozić śmiercią w dalszym etapie postępowania. Jedyną szansą jest wyprostowanie, jednak potrzeba na to określoną ilość środków - operacja będzie wykonywana za granicą, gdyż w naszym kraju państwo wyznaczyło termin na 2020 rok!

W związku z tym rodzice mają prośbę - potrzebne są wpłaty własne, w postaci przelewu na konto niepełnosprawnego, które w celu zbiórki zostało założone. Zaproponowałem skorzystanie rodzicom z forum, ponieważ jest tutaj ogrom osób chcących pomóc.

Obrazek

Jest możliwość poproszenia o dane pisząc maila na adres dominik_kol@o2.pl
Obrazek

Jeżeli ktoś jest chętny wesprzeć nawet drobną kwotą zbiórkę na operację, proszę kliknąć w powyższy przycisk i wysłać do mnie prywatną wiadomość poprzez forum - odeślę dane do przelewu na konto Dominika i rodziców.

Wiadomość od rodziców:
Wierzymy, że dzięki forum uda nam się uzbierać chociaż cząstkę kwoty potrzebnej na operację kręgosłupa Dominika. Nie chcemy, by postępujące skrzywienie, które przy wypadku nie było do przewidzenia w przyszłości, było powodem zagrożenia jego życia. Dziękujemy bardzo, jeśli znajdą się chętni do wsparcia konta zbiórkowego.
Avatar użytkownika
Xentis
Administrator
 
Posty: 109
Dołączył(a): 9 cze 2009, o 20:27

Powrót do Ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron