like

Jak to działa?

System zarządzania treścią Seabird został podzielony na dwa poziomy funkcjonalne - poziom Ogólny i poziom Administratora.

Poziomem Administratora nazywamy panel administracyjny ACP, do którego Administrator loguje się podając nazwę użytkownika i hasło. Po zalogowaniu się do ACP, Administrator może dowolnie zmieniać zawartość witryny (czyli Poziomu Ogólnego) poprzez specjalnie do tego przygotowane formularze. W ten sposób w kilka minut można dodać m.in. stronę tekstową, galerię obrazów, katalog produktów, zmienić wygląd strony lub nawet dodać obcojęzyczną wersję językową. Wprowadzanie jakichkolwiek danych do panelu ACP nie wymaga absolutnie żadnej znajomości skomplikowanej wiedzy programistycznej. Wszelkie dane wprowadzone przez Administratora są zapisywane w bazie danych na serwerze WWW.

Poziom Ogólny to faktyczna zawartość witryny, dostępna dla wszystkich Internautów. Poziom Ogólny pobiera dane wprowadzone przez Administratora z serwera WWW, a następnie formatuje je w odpowiedni sposób i wyświetla na stronie.

cron