like

Like.pl wraz ze swoim systemem CMS Seabird jest bezpośrednim sukcesorem dzs.pl, oferującym darmowe zakładanie stron internetowych bez jakichkolwiek zobowiązań i bez konieczności posiadania jakiejkolwiek wiedzy technicznej.

CMS Seabird posiada wygodny, przejrzysty interfejs administracyjny a mnogość opcji konfiguracyjnych oraz stale rozwijane moduły dają Ci szansę stworzenia strony marzeń. Więcej informacji o zastosowanych rozwiązaniach znajdziesz w dziale CMS.

Dziecinnie proste rejestracje użytkownika oraz CMS (dostępnym po zalogowaniu się z menu Zarządzaj) to jedyne co musisz zrobić, by od zaraz cieszyć się własną stroną internetową. Kilkudziesięciotysięczna baza instalacji Seabird jest najlepszym dowodem na popularność naszych rozwiązań w polskim Internecie.

  a następnie  

Użytkownik dzs.pl?

Nie, to nie pomyłka. Dzs.pl stało się częścią sieci like.pl. Twój serwis w dzs.pl nadal działa w swojej oryginalnej formie, ale już teraz możesz przekonwertować go na nową funkcjonalność CMS Seabird. Aby dowiedzieć się więcej, przejdź do tego tematu na forum.

  a następnie  

Ogłoszenia

cron